I

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Pro každého, kdo chce zrychlit svůj osobní rozvoj. Individuální lekce jsou nejefektivnější způsob vaší přípravy, ať už se potřebujete připravit na zkoušky, na soutěž nebo chcete mít "jen" lepší pocit z vlastního cvičení. Ranní lekce jsou určeny především pro dospělé zájemce, pro děti lze v ojedinělých případech domluvit odpolední, účelově zaměřené lekce.

Lekce pro děti: pondělí - čtvrtek (cca 13:30 - 16:00)

U dětí upřednostňujeme skupinovou výuku v příslušných oddílech. Individuální dětské lekce tedy nejsou primárně určeny jako substituce běžných tréninků, ale slouží jen jako jejich doplněk. Např. pro urychlení vývoje jedince, příprava na zkoušku, na soutěž apod. Lekce se mohou uskutečnit v časech mezi příchodem ze školy a začátkem řádných tréninků, kdy je ale nutné zohlednit i čas potřebný na přejezd trenéra na řádný trénink.

Lekce pro dospělé: úterý - pátek (7:00 - 11:00)

Individuální lekce pro dospělé doplňují, nebo zcela nahrazují běžné odpolední skupinové tréninky. Jsou tedy vhodné nejen pro pokročilejší cvičence, kteří se potřebují zdokonalit v již získaných dovednostech, ale mohou je využít i úplní začátečníci, kteří se z časových důvodů odpoledních tréninků nemohou zúčastnit. Termíny a časy lekcí lze dohodnout podle vašich možností v dopoledních hodinách od úterý do pátku. Jsou to vždy hodinové bloky v časovém rozmezí od 7:00 do 11:00. Vše záleží na konkrétních podmínkách a individuální dohodě.

Místo, kde individuální lekce probíhají:


Na individuální lekce se nelze přihlašovat on-line pomocí klientského centra. Kontaktujte nás na e-mailové adrese:
.