NÁBOR PRO DĚTI OD 4,5 DO 6 LET

KARATE KIDS - TRÉNINKY PRO DĚTI OD 4,5 DO 6 LET

Od 13. září každé úterý od 16:30 do 17:30 v Sokolovně Břevnov, Heleny Malířové 14, nebo každý čtvrtek od 16:15 do 17:15 v tělocvičně Gymnázia Jana Keplera, Hládkov 1, začínají tréninky karate přípravek pro školkové děti.

Můžete se těšit na smysluplný a propracovaný obsah všech tréninkových hodin, který bude vaše děti rozvíjet opravdu komplexně. Každý trénink zahrnuje základy gymnastiky, atletiky, jógy i karate, plus týmové hry, aktivity s pomůckami (švihadla, míčky, obruče) a nechybí ani fyzio posilování. Naše tréninky nejsou úplně snadné :-)  Děti odchází zpocené, ale spokojené. Vždy se učí něco nového. Našim cílem je vytáhnout je malinko z komfortní zóny a trvale je posouvat a zlepšovat.

Během celého roku jim bude pro zaznamenávání pokroků sloužit tréninková mapa, kam si budou lepit samolepky za zvládnuté nové dovednosti. I pro vás to jistě může být zajímavá možnost, jak mít lepší přehled o tom, co dítě na tréninku dělá a třeba si to i nechat ukázat. Jako máma dvou dětí vím, jak bylo vždy těžké z dětí dostat “co bylo ve školce, co měli na oběd, co dělali, atd.” :-)
 

Přestože karate techniky trénujeme i ve dvojicích, děti do 10-ti let se mu v našem klubu nevěnují kontaktně. Volný zápas (kumite), popř. kontaktní druhy sebeobrany, vyučujeme pouze členy ve vyšším věku, kteří mají vyšší technický stupeň.

Tréninkové skupiny nejmenších dětí jsou omezeny počtem na max. 10 - 12 dětí ve skupince. Ve vyšším počtu se nelze dětem tak kvalitně věnovat a udržet si jejich pozornost. Vzhledem k tomu, že část dětí pokračuje z předchozího roku, je v každé z přípravek aktuálně 8 volných míst.

Váš první trénink je vždy zkušební, abyste měli představu, jak hodina vypadá, a mohli se rozhodnout, jestli je to pro vás to pravé. Tento trénink je zdarma. Pokud se rozhodnete, že chcete pokračovat, následně se domluvíme na přihlášce dítěte do klubu (budeme k tomu potřebovat pár údajů). Kurzovné budete platit zpětně podle odchozených hodin. Nicméně vzhledem k tomu, že naše metodika výuky na sebe navazuje, dbáme v karate oddílech na docházku a nahrazování zameškaných hodin (pokud je dítě nemocné, což je v tomto věku a školkovém kolektivu normální).

Do karate přípravek se můžete přihlásit buď přes tlačítko CHCI SE PŘIHLÁSIT, které vás přesměruje na našeho administrativního systému, nebo mailem na , popřípadě můžete zavolat Radaně na 777 706 490.

Těšíme se na viděnou v září!Zde je možné se přihlásit za člena klubu (do jednotlivých oddílů se takto přihlásit nelze). Návod, jak postupovat, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nebo nabídka v centru byla nesrozumitelná, kontaktujte nás na e-mailové adrese: , nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme.