NOVÍ ZÁJEMCI - NÁBOR DO KLUBU

  Chci se přihlásit (do klubu) 

  Chci se přihlásit  (do KIDS)  NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

Hlavní nábor do našeho klubu probíhá tradičně vždy koncem srpna a během září a října na začátku školního roku. Přihlašovat se ale můžete i v průběhu celého školního roku. Jasně, ti co začnou později budou trochu pozadu, ale s tím si umíme poradit :-) Všechno přece záleží na vlastní píli a snaze, že! Přihlásit se mohou jak začátečníci, tak i pokročilí, kteří již cvičili a měli třeba pauzu, přestěhovali se, nebo např. mají potřebu změny přístupu.

V letošním školním roce začínáme od pondělí, 11. září 2023 !!!
JAK SEBE NEBO SVÉ DĚTI PŘIHLÁSIT?

Pokud chcete přihlásit své děti, které ještě navštěvují MŠ až po prvňáčky ZŠ (věk cca 4 - 7 let) klikněte na žluté tlačítko Chci se přihlásit (do KIDS). Otevřou se Vám webové stránky oddílů KARATE KIDS, kde se dozvíte více informací, můžete si domluvit zkušební lekci a zaregistrovat se pomocí registračního formuláře. Následně se Vám ozve Radana, abyste si domluvily konkrétní dny a časy tréninků a další podmínky.

Pro ostatní děti (cca od 2. třídy) a dospělé je nejrychlejší způsob přihlášení k nám do klubu on-line přes naše KLIENTSKÉ CENTRUM. Klikněte na žluté tlačitko Chci se přihlásit (do klubu) - otevře se Vám stránka Klientského centra. V něm se zaregistrujete (vytvoříte si klientský účet), pak zvolíte kartu "KROUŽKY" (my sice nejsme žádný kroužek, ale regulérní sportovní klub, jenže systém to bohužel jinak nazvat neumí) a následně "Členství v klubu (aktuální školní rok) Praha". Tam své zlatíčko, nebo sebe přihlásíte, my to v systému uvidíme a ozveme se Vám, abychom s Vámi dohodli vhodnou skupinu, 
potažmo den/dny a čas/y docházky (tj. zařazení do vhodného oddílu).

V případě, že by on-line přihlašování z nějakého neznámého důvodu nefungovalo ("stává se nám to maximálně jednou za 10 let"), kontaktujte nás přímo. Zavolejte na telefonní číslo 777 706 490 (Radana), nebo pište na e-mail (Pavel i Radana). Společně si dohodneme ukázkový trénink, abyste měli představu, do čeho jdete. Pokud se po absolvování zkušební hodiny rozhodnete pokračovat a stát se členy našeho klubu, pak z Vás budeme muset vymámit pár základních údajů pro administrativní účely přihlášky.

Drobná poznámečka k názvosloví v Klienstkém centru: primárně byla aplikace "KLIENTSKÉ CENTRUM" naprogramována pro domy dětí a mládeže a tomu také odpovídá použité názvosloví, které my nemůžeme bohužel nijak změnit. Proto Členství v klubu hledejte pod „KROUŽKY“, soustředění, příměstské tábory a  drill kempy naleznete pod „TÁBORY“ a akce se překvapivě jmenují "AKCE" :-)