O nás

Věříme v osobní odpovědnost. Odpovědnost za vlastní úspěchy či neúspěchy, za osobní rozhodnutí žít svoje sny a jednat podle sebe, ne podle toho, co chtějí druzí.

S námi můžete prožít mnohem více!

Kromě pravidelných tréninků pořádáme i nejrůznější akce pro děti a celé rodiny. Letní tábory, workshopy, výlety, víkendové akce, sportovní soutěže, dětské párty, přespávací akce. Emoce, zážitky a také komplexní rozvoj osobnosti, o to nám jde především. Naše akce jsou otevřeny pro všechny, nemusíte být členy našeho klubu.


Náš tým

Jsme malý tým nadšených lidí, kteří rádi pracují s dětmi a drží se zásady, že tréninkem to nekončí.

Ing. Pavel Beneš

5. Dan JKA Shotokan Karate

Trenér I. třídy, mezinárodní instruktor JKA, zkušební komisař Českého svazu JKA Karate a bývalý člen reprezentace JKA ČR, je hlavním trenérem a metodikem našeho klubu s více než 35ti letou praxí výuky karate.

 

 

Radana Benešová

1. Dan JKA Shotokan Karate

Trenér III. třídy s více než 10ti letou praxí s vedením dětí, bývalá vicemistryně ČR a členka reprezentace Českého svazu JKA Karate, je hlavní osoba zodpovědná za všechny akce pořádané naším klubem. 

Veronika Benešová

5. kyu JKA Shotokan Karate

V našem klubu působí jako pomocný trenér, vypomáhá na akcích a workshopech, je autorkou naší kreslené grafiky a uměleckým duchem klubu. 

Nabídka práce

Máš rád(a) děti a chceš s nimi pracovat? A sport je Tvé druhé já? Pak možná právě u nás najdeš práci, kterou chceš dělat.
Pokud jsi trenér (trenérka) karate, máš výhodu. To ale není podmínkou! Ne všechny naše oddíly jsou o Karate :-)
Chceš-li se stát součástí našeho týmu, pohlídni si náš web ať vidíš, do čeho jdeš.     Aktuální nabídku pozic najdeš      zde     
Nebo rovnou zavolej na tel.: 777 706 490.