V

O NÁS

Naším klubem žijeme svoji vizi. Jdeme si za tím, o čem sníme a co opravdu chceme. Jsme tu, abychom mohli společně objevovat krásu a sílu Karate-dó. Jsme tu, abychom se vzájemně podpořili na cestě, která je sama o sobě cílem.

Vytváříme prostor pro růst - sportovní i osobnostní. Probouzíme dětský potenciál, jsme inspirující, nabíjíme energií a vytahujeme z komfortní zóny. Jsme přátelští, vlídní, ale také důslední a nároční.

Netvrdíme, že karate je snadné. Nepochybně vyžaduje velké úsilí. Ale společně s tím, jak dosahujete pokroku, narůstá i pocit síly ve vašem nitru. Naučíte se oceňovat menší i větší vítězství. Když najdete odhodlání, cvičení vás promění. Prostě se ukáže, co ve vás je. 

Pavel Beneš

První sportovní krůčky udělal ve svých 5ti letech v sokolovně v gymnastické přípravce a pak se po několik let věnoval závodně lehké atletice. Karate začal cvičit přibližně v 15 letech, naprosto mu propadl a v současnosti je držitelem 5. Danu JKA Shotokan karate. Karate Klub Kibó založil společně se svou ženou Radanou a působí zde především jako hlavní trenér a metodik klubu s více jak 40ti letou praxí výuky karate.

Je trenérem I. třídy (TŠ FTVS UK Praha) a mezinárodní instruktor JKA WF. Je jedním ze zakládajících členů Českého svazu Karate JKA a je bývalým členem jeho státní reprezentace. V současnosti působí také jako národní zkušební komisař a rozhodčí Českého svazu Karate JKA.

Radana Benešová

Spoluzakladatelka Karate Klubu Kibó. Aktivně sportuje od svých 4 let, kdy začínala několikrát týdně s moderní gymnastikou. Shotokan karate se věnuje od svých 14 let. Je nositelkou 1. Danu JKA Shotokan Karate, trenérkou III. třídy s více jak 15ti letou praxí s vedením dětí, bývalá vicemistryně ČR a členka státní reprezentace Českého svazu JKA Karate. Kromě trénování vybraných skupin (předškolní děti, začátečníci, mladší závodníci a ženy) má na starosti hlavně strategický rozvoj klubu.