V

Pravidelné tréninky probíhají v odpoledních hodinách během celého týdne - od pondělí do čtvrtka, a to v různých tréninkových skupinách rozdělených podle věku a technických dovedností jednotlivých členů.
Naším cílem je samozřejmě vyjít vám maximálně vstříc ohledně tréninkového dne a času, nicméně   respektujte, prosím, naše doporučení dané skupiny, kterou pro vás považujeme za nejvhodnější.

Jaký je ideální počet tréninků v týdnu? Pokud s karate začínáte, vyberte si trénink 1 - 2x týdně v náborové skupině. Pokud po roce zjistíte, že vás karate chytlo, domluvíme se na zkouškách na první - bílý pásek (u menších dětí je to cca po jednom roce, u starších dětí a náctiletých klidně i po půl roce). Další rok bude potřeba, abyste se rozhodli, jestli si karate necháte jako doplňkový sport (stačí 1x týdně), nebo vás to chytlo a chcete postupovat rychleji (minimálně 2x týdně) nebo je karate vaše prioritní aktivita + chcete soutěžit, tak pak jsou podmínkou minimálně 3 tréninky týdně a víc.

Od září 2022 účtujeme ke kurzovnému částku 50,- jako poplatek na úhradu zvýšených cen energií. Kurzovné + poplatek na energie hradíte na základě našeho emailu s přesnou částkou kurzovného (dle docházky) a variabilním symbolem.

V září 2022 začínáme trénovat od středy 6. 9., a to náborovou skupinou v tělocvičně ZŠ Marjánka.

rozvrh-2022-2023.jpg

Zde je možné se přihlásit za člena klubu (do jednotlivých oddílů se takto přihlásit nelze). Návod, jak postupovat, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nebo nabídka v centru byla nesrozumitelná, kontaktujte nás na e-mailové adrese: , nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme.

Dole vidíte jednotlivé oddíly našeho klubu (platné pro školní rok 2021 - 22). Ve školním roce 2022 - 23 dojde k určitým změnám, které zde budeme publikovat, jakmile je během prázdnin připravíme.

Gymnastika

pro děti od 4 do 6 let

Pro děti 4 - 6* / 6 - 9 let. Rozvoj základních a specifických gymnastických a všeobecných pohybových dovedností. Základy manipulace s náčiním, rozvoj koordinace. Posilování s vlastní vahou, strečink a rozvoj pohyblivosti.

Sportovky

pro děti od 4 do 6 let

Sportovní hry a všeobecná sportovní příprava pro předškolní děti od 4 do 6 let. Komplexní rozvoj pohybových dovedností, síly, rychlosti, obratnosti a postřehu. Týmová spolupráce, respekt a fair-play. Pohybové hry.

Karate děti

pro děti od 6 let

Pro děti od 6 let (začátečníci primárně 6-8 let). Nácvik základních a pokročilých technik karate (Kihon, Kata, Kumite) příprava ke zkouškám na STV. Také ale všeobecná sportovní příprava a komplexní rozvoj pohybových dovedností.


Karate dospělí

od 18 let

Výuka JKA Shotokan Karate pro dospělé začátečníky a pro starší začínající děti. Základy karate (Kihon, Kata, Kumite). Protahování, zlepšení pohyblivosti a posilování s vlastním tělem. Příprava na zkoušky STV 9. a 8. kyu.

Individuální lekce

pro individuální zájemce

Pro ty, kteří chtějí zrychlit svůj osobní rozvoj v oblasti bojových sportů. Efektivní způsob přípravy např. na zkoušky (kyu i Dan), nebo třeba na soutěže. Pokud chcete zlepšit své techniky a mít ze cvičení lepší pocit.

Reprezentace klubu

pouze pro vybrané členy klubu

V reprezentaci klubu může být každý, kdo je ochoten ze sebe vydat vše (a ještě něco navíc). Rozhodnutí je sice na našich trenérech, jenže nezáleží přitom jen na výkonech, ale na snaze a vůli cvičence. Dokážeš splnit kritéria?