Kemp talentované mládeže - jaro

24. - 26. dubna 2020

Jarní víkendové soustředění našeho klubu.
Tréninky 3x denně, příroda a čistý vzduch všude
kolem, doplňkový program, ...

Rodiče jako podpora a doprovod vítáni :-) 

Jarní tréninkový víkend v Jižních čechách pro talentované děti a mládež z našeho oddílu. Budeme se tu intezivně věnovat připravě na začínající sportovní sezonu a soutěže a také přípravě na zkoušky na technické stupně, které by měly proběhnout koncem tohoto školního roku! Těšit se můžete na nácvik kombinací více technik v Kihon, řízených forem Kumite a podrobnější studium již známých Kata a výuku nových. A nejen to, areál hotelu Semerink a okolní příroda nám umožní užít si podzimní víkend úplně naplno se vším všudy.

Vybrané děti se mohou zúčastnit samostatně, nebo s doprovodem rodičů. Doprovázející rodiče mohou využít celodenního programu dětí pro vlastní aktivity. Cvičící rodiče se mohou dle své volby zapojit do tréninků :-) 

Ubytování: v rekreačním středisku Nová Louka v Albechticích nad Vltavou. K dispozici máme dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením v hlavní budově, dále vždy dva třílůžkové pokoje v dvoupodlažních bungalovech a případně tří- nebo čtyřlůžkové chatky. Tělocvična pro naše tréninky je v ceně a máme ji k dispozici pouze pro sebe. Odkaz na stránky hotelu zde: http://www.novalouka.cz.

Doprava: Vlastní, nebo společná autobusem - dle individuální dohody.

Cena:  1.950,- Kč - účastník kempu / 1.650,- Kč - cvičící doprod (3 tréninky) / 1.350,- Kč - necvičící doprovod.

Poznámka: místo je vhodné pro turistiku.           Přihlašování na: , nebo on-line:  Přihlásit na Kemp