N

Tréninky zaměřené na výuku JKA Shotokan Karate pro dospělé začátečníky a starší začínající děti.
Nácvik základních a funkčních technik Karate (bloky, údery, kopy), které lze efektivně využít též v reálných situacích. Nácvik základních Kata (Taikyoku Shodan a Heian Shodan), později nácvik základních forem řízeného Kumite (Gohon) a příprava na zkoušky STV 9. a 8. Kyu. 
Opakovaný drill technik tak, aby později fungovaly "bez přemýšlení". Velký důraz na zdraví, základní fyzičku a kondici a také uvolňování a strečink. Tréninky nejsou primárně zaměřeny na přípravu na soutěže.

Cvičení je určeno také rodičům "našich dětí", kteří potřebují být v obraze, co že to jejich ratolesti u nás nacvičují a co mají případně doma trénovat. Přihlásit se ale může každý, kdo má zájem poznat toto krásné bojové umění, chce udělat něco pro své tělo a udržet se v kondici.

Přehled tréninků Karate - dospělí začátečníci platný pro školní rok 2021-2022:

  ÚTERÝ
18:15 - 19:15 ZŠ Pod Marjánkou
(modrá tělocvična)
KARATE DOSPĚLÍ (začátečníci + sk. od 9. kyu)  od 18 let  


Zde je možné se přihlásit za člena klubu (do jednotlivých oddílů se takto přihlásit nelze). Návod, jak postupovat, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nebo nabídka v centru byla nesrozumitelná, kontaktujte nás na e-mailové adrese: , nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme.