Gymnastika

Pohyb je dětem zcela přirozený a gymnastika je základem pro všechny budoucí malé sportovce, ať už se rozhodnou pro jakýkoliv sport. Pružnost, flexibilita, perfektní koordinace pohybů, orientace v prostoru při cvičení sestav. Přesně tyto gymnastické dovednosti využijí i karatisté a karatistky při cvičení Karate.

Gymnastika v MŠ

Oddíly gymnastiky v mateřských školkách, to je gymnastika pro radost z pohybu. Jsou určeny dětem od 4 do 6 let. Zaměřeny jsou na všestranný rozvoj všeobecných pohybových a sportovních dovedností (běh, odrazy, výskoky, skoky apod.). Děti se naučí základním gymnastickým dovednostem (např. kotouly vpřed a vzad, rovnováha, aj.), základům her s míčem (házení, chytání), vše doplněné o posilování s vlastní vahou (rozvoj síly) a protahování hlavních svalových partií (rozvoj pohyblivosti). Vše se děje formou her, takže děti ani nepoznají, že cvičí. Prostě se vrátíme k tomu, co dříve běžně děti uměly, protože si každý den hrály venku před barákem.

Co děti potřebují na cvičení sebou?

Ve školkávh mohou děti cvičit v oblečení, v jakém jsou ve školce celý den. Je ale možné mít na převlečení sportovní oblečení a nějaké cvičky.

Nábor nových členů

Cvičení v mateřské školce Meziškolská v tomto školním roce začne ve 41. týdnu (od 7. října 2020) a je primárně určeno dětem z dané MŠ. Hlavní nábor nových členů probíhá již nyní a během celého září a října. Lze se přihlašovat průběžně i během celého školního roku - pouze do naplnění kapacity.


Neváhejte a přijďte si vyzkoušet svou první lekci - je zdarma.

Přehled tréninků Gymnastiky v MŠ pro rok 2020 - 2021

 

MÁTE BYDLIŠTĚ NA PRAZE 6? NEVÁHEJTE A PŘIHLAŠTE SE DO PROGRAMU "AKTIVNÍ MĚSTO", ZÍSKÁTE
PŘÍSPĚVEK AŽ 600,- KČ NA SPORTOVÁNÍ VAŠICH DĚTÍ - POUZE DO VYČERPÁNÍ PŘIDĚLENÝCH PROSTŘEDKŮ! logo-aktivni-mesto.png

Návod, jak postupovat při on-line přihlašování přes naše klientské centrum, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nabídka v centru byla nesrozumitelná, nebo se něco nepovedlo, kontaktujte nás na e-mailové adrese: , nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme s výběrem.

Mapa místa, kde gymnastika v MŠ cvičí:

MŠ Meziškolská (Sartoriova 2457/1, Praha 6 - Břevnov)