Aktivní město - Praha 6, Praha 5

Program na podporu volnočasových aktivit pražských dětí. Chcete získat finanční příspěvek na sport Vašich dětí? Využijte nabídky radnic MěČ Prahy 6 a MěČ Prahy 5 a čerpejte odměny na sportovní aktivity, které právě vaše radnice podporuje. Nyní na pravidelné aktivity ve školním roce 2021-22.

Program "Aktivní město" - podpora aktivit rodin a dětí.

Program Aktivní město již několik let podporuje rodiny s aktivními dětmi. Pokud se do programu registrujete a založíte si rodinný účet, můžete získat od své radnice finanční příspěvek na volný čas, vzdělávání, sport nebo kulturu svých dětí. V minulosti byla podpořena např. pravidelná sportovní činnost v našem klubu, nebo účast dětí na našich táborech a soustředěních. Příspěvky mohou od radnic získat děti z Prahy 5 i z Prahy 6 ve věku 0 až 18 let (přesněji: děti narozené po 15. 08. 2003 a mladší).

Každý rok se vypisují nové finanční příspěvky a akce trvá pouze do vyčerpání alokovaných prostředků. Není proto dobré příliš dlouho otálet! Postupuje se systémem: "Kdo dřív přijde, ten dřív mele" ,tedy čerpá :-)

Aktuálně lze podporu využít na úhradu části příspěvků na členství v našeho klubu. Městská část Prahy 5 vypsala příspěvek na sportovní aktivity dětí ve výši 1 000 Kč naopak Praha 6 své příspěvky umožní čerpat nejen na sportovní, ale také na volnočasové aktivity dětí ve výši 600 Kč.

Letošní akce Aktivní město Praha 5 -SPORT Aktivní město Praha 6 -SPORT A VOLNÝ ČAS pro školní rok 2021 - 2022 bude spuštěna od 1. září 2021 a první úspěšní žadatelé budou moci uplatňovat své příspěvky prostřednictvím systému Aktivní město již od 6. 9. 2021.

Aktuální informace naleznete přímo na stránkách: www.aktivnimesto.cz - nebo klikněte na logo níže.

                  am-letak-praha-5.jpg                        am-letak-praha-6.jpg

 

Chci získat příspěvek od své městské části. Jak mám postupovat? 

am-obrazek-ctverec.jpg

Jdi na: www.aktivnimesto.cz (nebo klikni na obrázek vlevo)

Zaregistruj se, nebo se přihlaš, máš-li již registraci z dřívějška.

Najdi mezi poskytovateli náš klub, tj.: Karate Klub Kibó z.s.

Vyber si příslušnou aktivitu svého dítěte (v našem klubu je letos jen jedna,
společná pro všechny: "Pravidelné skupinové tréninky").

Uplatni/objednej si bonus od své městské části, my to uvidíme v systému
Aktivního města a poskytneme Ti příslušnou slevu.