Sportovky

Hledáte pro své dítě sportovní program, který ho bude všeobecně rozvíjet a opravdu bavit?

Sportovky mají celoroční program postavený na gymnasticko-atletických základech, doplněný o spoustu her, kde se děti učí základní pohybové dovednosti.

Jako profesionálové víme, že ranná a jednostranná sportovní specializace prostě není to pravé ořechové!

Tréninky pro nejmladší věkovou kategorii dětí 4 - 6 let jsou extrémně pestré a zaměřené na časté střídání činností. Základním stavebním kamenem jsou atletické a gymnastické dovednosti, včetně cvičení s pomůckami. Různé druhy poskoků, lezení, běh, základní gymnastické prvky jako válení sudů, kotouly či stojka o zeď. Dovednosti s míčem - rukama i nohama, probíhání pod točícím se lanem, skákání přes švihadlo nebo přes gumu. Také klademe důraz na důkladné protažení celého těla, kdy na úvod rozcvičky využíváme jógovou sestavu “Dřevorubec”. Děti posilují i s vahou vlastníha těla, soustředíme se zejména na střed těla, tzv. Core a svaly rukou.

Pro zpestření se věnujeme výuce 4 základních technik Shotokan Karate (přímý úder “oi-cuki”, kryt na hlavu “age-uke”, přímý kop “mae-geri” a základní postoj “zenkutsu-dachi”), a to v délce do 10-ti minut z celého tréninku. Každý trénink začíná a končí
v Seiza (japonský pozdrav).

hp-sportovky-metodika.jpg

 

Sportovky - kdy a kde se cvičí

 

MÁTE BYDLIŠTĚ NA PRAZE 6?
PŘIHLAŠTE SE DO PROGRAMU "AKTIVNÍ MĚSTO", ZÍSKÁTE PŘÍSPĚVEK NA SPORTOVÁNÍ VAŠICH DĚTÍ.  logo-aktivni-mesto.png

On-line přihlašování na kurzy. V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese uvedené v zápatí našich stránek.


Zobrazit na mapě, kde cvičíme (T.J. Sokol Břevnov)