Karate - začátečníci

Nácvik základních a funkčních technik Shotokan karate s důrazem na zdraví, základní kondici a protahování.
Příprava na první technický stupeň 9. kyu.

Tréninky zaměřené na výuku JKA Shotokan Karate pro dospělé začátečníky. Nácvik základních a funkčních technik Karate (bloky, údery, kopy), které lze efektivně využít též v reálných situacích. Nácvik základních Kata (Taikyoku Shodan a Heian Shodan), později nácvik základních forem řízeného Kumite (Gohon) a příprava na zkoušky STV 9. a 8. Kyu. Opakovaný drill technik tak, aby později fungovaly "bez přemýšlení". Velký důraz na zdraví, základní fyzičku a kondici a také uvolňování a strečink. Tréninky nejsou primárně zaměřeny na přípravu na soutěže.

Cvičení je určeno především rodičům "našich dětí", kteří potřebují být v obraze, co že to jejich ratolesti u nás nacvičují a co mají případně doma trénovat., ale přihlásit se může každý, kdo má zájem poznat toto krásné bojové umění, chce udělat něco pro své tělo a udržet se v kondici.


OMLOUVÁME SE. INFORMACE O TRÉNINCÍCH ODDÍLU KARATE ZAČÁTEČNÍKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2019-2020 PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME. ZÁKLADNÍ PŘEHLED LZE ZATÍM NALÉZT POUZE V KLIENTSKÉM CENTRU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

On-line přihlašování na kurzy. V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese uvedené v zápatí našich stránek.


Zobazit na mapě, kde cvičíme (ZŠ Marjánka)