Gymnastická přípravka pro dívky

Pružnost, flexibilita, perfektní koordinace pohybů, orientace v prostoru při cvičení sestav. Přesně tyto dovednosti využívají jak gymnastky, tak karatistky.

V dívčí Gymnastické přípravce se věnujeme výuce základních prvků moderní gymnastiky, cvičení na hudbu a nácviku základních sestav. Z těchto dovedností mohou dívky těžit při budoucím tréninku kata.

Tréninky jsou určeny dívkám ve věku 6 - 8 let a zaměřují se na rozvoj svalové a kloubní flexibility, nácvik základních cvičebních prvků moderní gymnastiky, cvičení pohybových vazeb a sestav na hudbu, včetně jednoduchých sestav s náčiním - míč, obruč, stuha, švihadlo. Našim hlavním cílem rozhodně není suplovat tréninky profesionálních trenérů moderní gymnastiky, ale chceme nabídnout malým slečnám možnost rozvoje - pro Shotokan Karate tolik potřebných dovedností - spíše dívčí formou a v dívčím kolektivu.


hp-gymnastika-metodika.jpg

 OMLOUVÁME SE. INFORMACE O TRÉNINCÍCH ODDÍLŮ GYMNASTICKÉ PŘÍPRAVKY PRO DÍVKY NA ŠKOLNÍ ROK 2019-2020 PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME. ZÁKLADNÍ PŘEHLED LZE ZATÍM NALÉZT POUZE V KLIENTSKÉM CENTRU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


MÁTE BYDLIŠTĚ NA PRAZE 6? NEVÁHEJTE A PŘIHLAŠTE SE DO PROGRAMU "AKTIVNÍ MĚSTO", ZÍSKÁTE
PŘÍSPĚVEK AŽ 600,- KČ NA SPORTOVÁNÍ VAŠICH DĚTÍ - POUZE DO VYČERPÁNÍ PŘIDĚLENÝCH PROSTŘEDKŮ!

logo-aktivni-mesto.png

On-line přihlašování na kurzy. V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese uvedené v zápatí našich stránek.