Karate - začátečníci

Nácvik základních a funkčních technik Shotokan karate s důrazem na zdraví, základní kondici a protahování.
Příprava na první technický stupeň 9. kyu.

Tréninky zaměřené na výuku JKA Shotokan Karate pro dospělé začátečníky. Nácvik základních a funkčních technik Karate (bloky, údery, kopy), které lze efektivně využít též v reálných situacích. Nácvik základních Kata (Taikyoku Shodan a Heian Shodan), později nácvik základních forem řízeného Kumite (Gohon) a příprava na zkoušky STV 9. a 8. Kyu. Opakovaný drill technik tak, aby později fungovaly "bez přemýšlení". Velký důraz na zdraví, základní fyzičku a kondici a také uvolňování a strečink. Tréninky nejsou primárně zaměřeny na přípravu na soutěže.

Cvičení je určeno především rodičům "našich dětí", kteří potřebují být v obraze, co že to jejich ratolesti u nás nacvičují a co mají případně doma trénovat., ale přihlásit se může každý, kdo má zájem poznat toto krásné bojové umění, chce udělat něco pro své tělo a udržet se v kondici.

kkk-web-novy-2019-2020-karate-zacatecnici-treninky.jpg

Návod, jak postupovat při on-line přihlašování přes naše klientské centrum, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nabídka v centru byla nesrozumitelná, nebo se snad něco nepovedlo, kontaktujte nás na e-mailové adrese: nebo tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme s výběrem.

Mapa místa, kde Karate začátečníci cvičí:

ZŠ Marjánka (Bělohorská 417/52, Praha 6 - Břevnov)