Karate junior

Tady už cvičí opravdoví malí karatisté.
Při trénincích klademe hlavní důraz na opakovaný nácvik technik JKA Shotokan Karate. Děti se intenzivně připravují na své další technické stupně a také na soutěže. Také strečink a posilování je samozřejmostí.


"Opravdové karate je jako horká voda, když ji stále neohříváš, chladne."
. . . Gichin Funakoshi

Tréninky zaměřené na výuku JKA Shotokan Karate pro děti, příprava na STV 8. - 6. Kyu (žlutý, oranžový, zelený pásek), kata H1-H5, řízené formy Gohon-Kumite a Kihon-Ippon Kumite, posilování s vlastní vahou, intervalové tréninky, strečink, úpolové hry. Pro vybrané cvičence příprava na soutěže.

 

kkk-web-novy-2019-2020-karate-junior-treninky.jpg

Cvičit lze 1x týdně (v pondělí, nebo ve středu), nebo 2x týdně  (v pondělí a ve středu). Pro on-line přihlášení zvolte v klientském centru příslušné varianty. U dětí nad 11 let lze též kombinovat s dalšími oddíly, např. pátek - Karate Team, tj. lze cvičit i 3x týdně.

 

MÁTE BYDLIŠTĚ NA PRAZE 6? NEVÁHEJTE A PŘIHLAŠTE SE DO PROGRAMU "AKTIVNÍ MĚSTO", ZÍSKÁTE
PŘÍSPĚVEK AŽ 600,- KČ NA SPORTOVÁNÍ VAŠICH DĚTÍ - POUZE DO VYČERPÁNÍ PŘIDĚLENÝCH PROSTŘEDKŮ! logo-aktivni-mesto.png

Návod, jak postupovat při on-line přihlašování přes naše klientské centrum, naleznete zde. Pokud by vám on-line přihlašování nevyhovovalo, nabídka v klientském centru byla nesrozumitelná, nebo se něco nepovedlo, kontaktujte nás na e-mailové adrese: , nebo na tel.: 777 706 490. Rádi vám poradíme.

Mapy míst, kde oddíly Karate junior cvičí:

ZŠ Pod Marjánkou (Pod Marjánkou 1900/2, Praha 6 - Břevnov)
ZŠ Nebušice (Nebušická 369, Praha 6 - Nebušice)