Oddíly a tréninky

V našich oddílech dodržujeme rozdělení do věkových kategorií. Lépe tak můžeme tréninky přizůsobit věku a mentalitě dětí a cvičenců. Nábor probíhá v září a říjnu, do většiny oddílů ale nabíráme během celého školního roku.

Vydej se na cestu. Nezastavuj, i když máš pocit, že už nemůžeš dál. Jdeme s tebou.

Snažili jsme se udělat naše stránky co nejjednodušší a přehledné. Přesto se může stát, že se v naší nabídce nevyznáte a nemůžete se zorientovat. Nebo prostě jen potřebujete poradit, jaký oddíl by byl pro vaše dítě, nebo i pro vás nejvhodnější. Nebojte se nás tedy kontaktovat, rádi vám poradíme. Tel.: 777 706 490, e-mail: .

Nábor nových členů do jednotlivých oddílů je spuštěn již nyní a bude pokračovat během celého září a října. Do většiny oddílů ale běžně přijímáme nové členy v průběhu celého školního roku - pokud není zcela naplněna kapacita tělocvičny. Neváhejte a přijďte si vyzkoušet svůj první trénink. Zkušební lekce je zdarma!

 Tréninky ve školním roce 2019 - 2020 začínají v 38. týdnu (3. týden měsíce září), tj. od 16. do 20. září ! 
........Pozor !!! Některé oddíly z organizačních důvodů začínají později - info viz. konkrétní oddíly níže.........


Gymnastika

pro děti od 4 do 9 let

Pro školkové děti od 4 do 6 let. Rozvoj všeobecných pohybových dovedností, základních gymnastických dovedností a základů manipulace s míčem. Posilování s vlastní vahou a rozvoj pohyblivosti.

Sportovky

pro děti od 4 do 6 let

Sportovní hry a všeobecná sportovní příprava pro předškolní děti od 4 do 6 let. Komplexní rozvoj pohybových dovedností, síly, rychlosti, obratnosti a postřehu. Týmová spolupráce, respekt a fair-play.

Karate přípravka

pro děti od 6 do 8 let

Pro děti od 6 do 8 let. Komplexní rozvoj pohybových dovedností, všeobecná sportovní příprava, časté střídání činností. Nácvik základních technik Karate, příprava dětí ke zkouškám na STV 9. kyu (bílý pás).


Karate žáci

pro děti od 8 do 10 let

Pro děti ve věku 8 - 10 let. Výuka Shotokan Karate JKA na úrovni základních STV kyu. Příprava ke zkouškám na následující pásy. Posilování s vlastní vahou, intervalové tréninky, strečink a uvolňování, úpolové hry.

Karate Junior

pro děti od 9 do 13 let

Pro děti ve věku 9 - 12 let. Výuku JKA Shotokan Karate. Příprava na soutěže a na zkoušky STV 6. - 4. kyu. Posilování s vlastní vahou, intervalové tréninky, strečink a uvolňování, základy úderového tréninku.

Karate Team

pro děti od 13 let a dospělé

Pro dospělé a děti od 13 let (od 8. kyu). Výuka JKA Shotokan Karate, Kata, Kumite, příprava na další STV, příprava na soutěže, úderový trénink, posilování s vlastní vahou, uvolňování a strečink.


Karate začátečníci

pro děti od 15 let a dospělé

Výuka JKA Shotokan Karate pro dospělé začátečníky a starší děti. Základní techniky a základní Kata, řízené Kumite. Příprava na zkoušky STV 9. a 8. kyu. Pro všechny, co chtějí udělat něco pro své tělo a být v kondici.

Individuální lekce

pro individuální zájemce

Pro ty, kteří chtějí zrychlit svůj osobní rozvoj v oblasti bojových sportů. Efektivní způsob přípravy na zkoušky (kyu i Dan), nebo na soutěže. Pokud chcete zlepšit své techniky a mít ze cvičení lepší pocit.

Reprezentace klubu

pouze pro vybrané členy klubu

V reprezentaci klubu může být každý, kdo je ochoten ze sebe vydat vše (a ještě něco navíc). Rozhodnutí je sice na našich trenérech, jenže nezáleží přitom jen na výkonech, ale na snaze a vůli cvičence.


Pravidelné tréninky - přehled pro školní rok 2019/2020

* u takto označených skupin lze kombinovat stejné či podobné oddíly a chodit tak 2x, nebo i 3x v týdnu! (samozřejmě s přihlédnutím k věku dítěte)
** u skupin JUNIOR KARATE lze chodit 2x v týdnu, nebo jen 1x v týdnu v den, který si vyberete! (v pondělí cvičí základní a závodní oddíl společně, ve středu odděleně)
*** u skupiny KARATE TEAM lze chodit 2x v týdnu, nebo jen 1x v týdnu v den, který si vyberete!

Přihlásit na trénink