Kemp talentované mládeže

8. - 10. listopad 2019

Podzimní víkendové soustředění našeho klubu.
Tréninky až 4x denně, příroda a čistý vzduch všude kolem, doplňkový program, ...
Rodiče jako podpora a doprovod vítáni :-)

Podzimní tréninkový víkend v Jizerských horách pro talentované děti a mládež z našeho oddílu. Budeme se tu intezivně věnovat připravě na závěr letošní sportovní sezony a soutěže a také přípravě na zkoušky na technické stupně, které by měly proběhnout koncem tohoto kalendářního roku! Těšit se můžete na nácvik kombinací více technik v Kihon, řízených forem Kumite a podrobnější studium již známých Kata a výuku nových. A nejen to, areál hotelu Semerink a okolní příroda nám umožní užít si podzimní víkend úplně naplno se vším všudy.

Vybrané děti se mohou zúčastnit samostatně, nebo s doprovodem rodičů. Doprovázející rodiče mohou využít celodenního programu dětí pro vlastní aktivity. Cvičící rodiče se mohou dle své volby zapojit do tréninků :-)

Ubytování: v hotelu Semeink v Janově nad Nisou. K dispozici máme tří až pětilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, včetně plné penze. V hotelu je sauna, vířivka, posilovna, lze objednat masáže. Tělocvična pro naše tréninky je v ceně a máme ji k dispozici pouze pro sebe. Odkaz na stránky hotelu zde: http://www.hotel-semerink.cz.

Doprava: Vlastní, nebo společná autobusem (cca hodinu a půl z Černého Mostu) - dle individuální dohody.

Cena: 1.500,- cvičící účastník, 1.200,- necvičící účastník (doprovázející osoba).

Poznámka: místo je vhodné pro cykloturistiku.           Přihlašování na: , nebo on-line:  Přihlásit na Kemp